صفحه اصلی / آموزش / نحوه ساخت یک صفحه ورود سفارشی در وردپرس با استفاده از WPForms(بخش دوم)

نحوه ساخت یک صفحه ورود سفارشی در وردپرس با استفاده از WPForms(بخش دوم)

 

در بخش دوم نحوه ساخت یک صفحه ورود سفارشی در  وردپرس را  با استفاده از WPForms شرح میدهیم

WPForms بهترین فرم تماس برای مبتدی هاست. نسخه پولی آن به شما اجازه میدهد صفحه ورود و فرم ثبت نام وردپرس سفارشی بسازید.

نخستین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال کردن پلاگین WPForms است. سپس باید به WPForms>> تنظیمات مراجعه کرده و کد عبور خود را وارد کنید که میتوانید آن را از وبسایت WPForms تهیه کنید.

 

پس از تائید باید به صفحه WPForms>> افزونه ها بروید گزینه ی افزونه ثبت نام کاربران را بیابید و برروی دکمه ی نصب افزونه کلیک کنید.

پس از آن WPForms افزونه را نصب خواهد کرد. شما باید روی دکمه ی فعال کردن کلیک کنید تا بتوانید از افزونه استفاده کنید.

پس از فعال کردن قادر خواهید بود که با استفاده از WPForms فرم ورود سفارشی را ایجاد کنید. به صفحه ی WPForms>> Add New  بروید و نام یک فرم ورود را وارد کنید و سپس قالب User Login Form را انتخاب کنید.

 

با این کار WPForms’ Form Builder شروع به کار میکند. شما میتوانید فرم های ورود  login) (fieldsرا پیش از لود شدن در فرم خود ببینید. میتوانید روی یک زمینه کلیک کرده و آن را ویرایش کنید.

 

سپس باید روی زبانه ی تنظیمات (Settings)کلیک کرده و تائید(confirmation) را انتخاب کنید. اینجاست که شما باید تعریف کنید پس از یک ورود موفق چه اتفاقی بیفتد.

 

میتوانید برای کاربران یک پیام یا یک صفحه نمایش دهید و یا آنها را به هر URL دیگری هدایت کنید.

بر روی دکمه ی ذخیره (Save) کلیک کنید تا تنظیمات را ذخیره کند و سپس روی دکمه ی خروج (close)کلیک کنید تا از سازنده ی فرم خارج شود.حالا شما آماده هستید تا این فرم ورود جدید را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.به سادگی یک صفحه ی جدید (new page)ایجاد کنید یا ازصفحات موجود که میخواهید از فرم ورود سفارشی خود استفاده کنید ، ویرایش کنید. بر روی دکمه ی افزودن فرم (Add Form)بر بالای قسمت ویرایش پست (post editor)کلیک کنید.

این کار باعث می شود پنجره ای باز شود که در آن فرم سفارشی ایجاد شده وجود دارد. با کلیک روی دکمه ی اضافه کردن فرم(add form)، فرم سفارشی را وارد کنید. فرم موجود در ویرایشگرپست، ظاهر خواهد شد. شما می توانید پست خود را در ادامه بنویسید و یا پست خود را انتشار دهید. حال شما می توانید با بازدید از وب سایتتان صفحه لاگین سفارشی را مشاهده فرمایید.

شما همچنین می توانید این فرم ورود سفارشی را همانند یک ابزارک (widget) به نوارکناری(sidebar) سایت وردپرسی خود اضافه کنید. صفحه ی نمایش ابزارک ها (widgets)را ببینید و ابزارک WPForms   به نوار کناری(sidebar) اضافه کنید .

custom login form in the widget settings را  در تنظیمات widget انتخاب کنید  به عبارتی روی ورود فرم به ویجیت کلیک کرده و بعد از انتخاب با کلیک روی گزینه ی save تنظیمات را ذخیره کنید .

WPForms همانطور که می تواند یک صفحه ورود سفارشی ایجاد کند، همچنین می تواند یک صفحه ثبت نام کاربر سفارشی با ویژگی های آنتی اسپم نیز ایجاد کند. امیدواریم این آموزش به شما کاربران عزیز کمک کرده باشد تا بتوانید صفحه ی لاگین سفارشی خود را بسازید.

درباره @bigevent@

این مطالب را نیز ببینید!

حفظ امنیت وردپرس با افزونه All In One WP Security and Firewall

افزونه ی All In One WP Security and Firewall بسیار قدرتمند و پر طرفدار است. این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =